Naiste Tantsupeo pildigaleriid

Naiste Tantsupeo pildigaleriid

Vaatame veelkord tagasi möödunud naiste tantsupeole "PereLugu". Peo lõppedes sai näha mitmeid vahvaid fotogaleriisid ja oleme need koondanud ühele lehele. Siin nad on:

  1. Galerii ENTP FB-lehel / Raimo Metsamärt
  2. Galerii Tartu Postimehes / Margus Ansu
  3. Galerii / Tiina Tuul - galerii on avalik kuni 31.01. Fotode tellimiseks võta ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel. 56697837

Kui Sinulgi on siia galeriisse oma album jagada, saada julgesti oma link e-postil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Telli endale III Eesti Naiste Tantsupeo salvestus!

Telli endale III Eesti Naiste Tantsupeo salvestus!

Nüüd on kõigil huvilistel võimalus tellida endale naiste tantsupeo disainiga mälupulk, mis sisaldab III Eesti Naiste Tantsupeo "PereLugu" salvestust.

Mälupulga hind on 15 eurot, sellele lisandub saatekulu 3 eurot. Saadame meenet nii posti teel kui pakiautomaatidesse üle Eesti!

Anna oma tellimussoovist teada SIIN!

Naiste tantsupeo märgid taas saadaval!

Naiste tantsupeo märgid taas saadaval!

III Eesti Naiste Tantsupeol "PereLugu" oli märkide vastu suur huvi ning mitmed tantsijad jäid märgist ilma. Seega tellisime märke juurde ning need on nüüd taas saadaval!

Märgi hind: 4 eurot + saatekulu

Kui Sinul on märgi soov, anna sellest teada e-postil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kui rühma sees on mitu soovijat, siis oleme rõõmsad, kui oma tellimuse koondate. Märke saadame postiga Teile sobivasse pakikappi või maksikirjaga postiaadressile. Täpsema saatmisviisi lepime kokku tellimuse vormistamisel.

Aitäh, armsad juhendajad ja tantsijad!

Aitäh, armsad juhendajad ja tantsijad!

Tänusõnad kõigile peost osavõtjatele, link seninägemata fotogaleriile ning tagasiside vormile.

Tantsupeo märke tuleb juurde

Tantsupeo märke tuleb juurde

Hea uudis neile, kes peo ajal märgist ilma jäid! Natuke kannatust - uus ports märke on valmimisel! Kui need valmis, teavitame kõiki FB ja kodulehe vahendusel!

Toeta naiste tantsupeo teemalise näituse loomist

Toeta naiste tantsupeo teemalise näituse loomist

Toeta näituse loomist! Tantsupeomuuseumi eestvedamisel on kokku panemisel näitus Airi Rütterist - naiste tantsupidude idee algatajast - ja senisest kolmest tantsupeost!
Annetuskastid asuvad Jõgeva staadion kõrval PeoPoes ja piletimüügitelgis. Toetame koos eesti rahvatantsukultuuri!

Oluline info tantsijatele

Oluline info tantsijatele

Head tantsijad!

Kogu vajalik info seoses kavade, majutuse, toitlustuse ja kõige muu olulisega on koonatud rubriiki "Oluline info". Tutvu ka tantsija meelespeaga! Ilusat peoelamust kõigile!